Psí hlavolamy
Sem vložte podnadpis

Co je to HERSENWERK ?

Hersenwerk pro psy je zábavné hraní hlavolamů, které může používat každý. Dá se hrát kdykoli, kdekoli a s minimálními náklady.

Hersenwerk hlavolamy pomáhají psy nejen mentálně zaměstnat, ale také je učí koncentraci, sebekontrole a pomáhá překonávat stres a strach z předmětů a situací, s kterými se v životě setkávají.

Hlavolamy pro psy stimulují smysly a nervový systém psa. Jejich základem jsou pachové práce. Psi použivají také ostatní smysly jako hmat a chuť a učí se řešit různé situace.

Jelikož každý pes je originál a hlavolamy řeší různými způsoby, je důležité vybrat ten správný hlavolam, aby psa bavil. Pokud chcete poradit a vymyslet hlavolamy na míru přímo pro vašeho pejska tak, aby měl z hlavolamu radost, neváhejte mě kontaktovat.

Výroba hlavolamu

Nemusíte utrácet za drahé hotové hlavolamy. Materiály na výrobu hlavolamů jsou všude kolem nás takže si hlavolamy můžeme sami vyrobit. 

Nejprve je třeba si uvědomit, že každý pes je věkem a stavbou těla jiný. Hlavolam by měl být vyroben na míru vašemu pejskovi. 

Typy hlavolamu

Krabička od vajíček, vnitřek od bomboniéry, džíny, krabice se zmuchlaými papírovými koulemi, ruličky od toaletního papíru, různé krabičky, mop v misce, kalíšky, ručník, muffinovník, kelímky, lavorek s vodou a kalíšky, dětský bazének, plastové ramína na šaty, čuchací dečka, trubky, brčka, dětské tunely,  stan s balonky, polštáře atd.

Pokud vás zajímá jak zmíněné hlavolamy použít v praxi , tak mi napište.