Dogdancing
Zatancujete si s námi? 

Dogdancing je sport, kde pes, pod vedením psovoda provádí cviky v rytmu hudby - tanec s psem. U tance se psem je povolena celá škála pohybů od chůze u nohy, po otočky, slalom mezi nohama, couvání, podávání pacek, panáčkování, válení sudů, skákání přes ruce nebo nohy psovoda nebo chůze po zadních nožkách. Některé cviky jsou pro nedospělého psa s nedovivynutými klouby nebezpečné (couvání, chůze na zadních, rotování v otočkách nebo sudech a skoky). Pokud budete chtít, můžete do nácviku použít nějaké rekvizity, ale nemusíte. Záleží pouze na vás. 

Já a dogdancing
S dogdancingem jsem začala ještě dřív, než jsem vlastně věděla, jaký to je sport - mě i mého psa bavilo zkoušet nové cviky.

Než jsem začala dělat dogdancing, ani jsem netušila, jaký jsem exhibicionista, ale na parketu se člověk nepředvádí sám, spíš ukazuje dokonalost svého psa 

Co nabízíme : 

a ) Tréninky  

které jsou určeny mírně pokročilým začátečníkům. Zájemci mohou trénovat pod mým vedením (neprofesionálním), ale s určitými zkušenostmi, které se mi osvědčily u jednotlivých cviků. Trénink bude probíhat individuálně, budu se snažit ho přizpůsobit schopnostem, jak vašim, tak i vašeho pejska. Budeme cvičit nejdříve pro radost z pohybu, pokud se cvičení bude vašemu pejskovi dařit, můžeme zkusit i složitější cviky nebo sestavy. Závodní ambice nejsou podmínkou.

b ) Vystoupení na vaších akcích

Nabízíme celoročně vystoupení dogdancingu na vašich firemních akcích, oslavách, maturitních plesech,večírcích atd.   Máme zkušenosti s předváděním na dětských táborech, dětských dnech nebo ve školách a školkách, domovech důchodců.

Taky se moc rády podíléme na Charitativních akcích.

Nejraději vystupujeme v kostýmu klauna, ale máme v nabídce i jiné a vždy je přizpůsobíme typu vaší akce...např...na westernovém dni vystoupíme ve westernovém stylu, na fotbalovém dni vystoupíme jako fotbalaisti :-)

Jsme pro každou srandu :-)))))


Triky, cviky aneb náš tanec

Zde fotky kostýmu :-)